• Wpisów: 134
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 00:31
  • Licznik odwiedzin: 22 723 / 1894 dni
 
amfetamina666
 
Cześć! :D
Dzisiaj leżąc w łóżku coś mnie tknęło, żeby przeczytać swój horoskop na 2015 roku, pierwszy z brzegu [portal polki.pl]. I nawet nie wiecie jak mnie zglebiło po jego przeczytaniu. Te osoby, które czytały moje 2 ostatnie wpisy i znając moją sytuacje w ktorej się znajduje na pewno zrozumieją o co chodzi.

“Dla Bliźniąt rok 2015 w sferze uczuciowej będzie czasem pokus. Wokół Bliźniąt będą kręcić się interesujące osoby, chętne poromansować. Drogie Barany - trudno wam będziecie dochować wierności w 2015 roku! Będzie emanował od was niesamowity seksapil, który będzie działał na płeć przeciwną jak magnes. Zastanówcie się jednak kilka razy, zanim podejmiecie jakąś decyzję. Czasami tzw. „wielka miłość” okazuje się po krótkim czasie zwykłym zauroczeniem. Czy warto dla tego poświęcać dotychczasowe, ustabilizowane życie?”


Rada dla osób w związku: Jeśli jesteście szczęśliwe z obecnym partnerem, nie kuście losu.
PS. mój kolega z akademika urodził się 3 kwietnia wiec jest Baranem... przypadek?


tumblr_mzyi3gldio1tpgnaeo1_500.jpg
A co do mojego związku - te święta, ten czas spędzony razem były Nas potrzebny! 4 cudowne dni i 4 cudowne noce. Coś wróciło do normy i błagam niech tak zostanie. Ile bym dała żebym nie musiała wracać do akademika, żeby to znowu się nie posypało! Za 2 dni z powrotem się widzimy :3

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego